Kurumsal Era Danışmanlık

 

Hakkımızda

Oracle ve Microsoft teknolojilerinde derin tecrübeye sahip ERA, müşterilerin bilişim ihtiyaçlarına toplamda cevap verecek çözümler sağlamaktadır. Misyonumuz, farklı sektörlerde ve farklı teknolojilerde edindiğimiz tecrübe ile bilişim yatırımlarınızın etkin olarak kurulmasına yardımcı olmak ve iş süreçlerinize katkıda bulunmaktır. Teknolojik değişimlerin sürekli olduğu günümüz iş dünyasında firmanıza uygun en iyi çözümleri ERA' da bulacaksınız.

Yüksek sorumluluk duygusuna sahip, sonuç odaklı, deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile ERA , karşılıklı güven ve işbirliğine dayanan en üst düzeyde hizmet kalitesi sunarak müşteri memnuniyeti ve katma değer yaratan, özgün projeler gerçekleştirmektedir.

E-Fatura ve E-Defter gibi kurumsal yazılım ihtiyaçları alanlarında oldukça fazla deneyime sahip olan ERA, İş Zekası ve Kurumsal Kaynak Planlama alanlarında da sektörün öncüleri arasında bulunmaktadır.

ERA ile iş akışlarınıza yön vermeye hazır mısınız? ERA

Çözümler

Oracle JD Edwards Enterprise One Enerji Çözümü,
Oracle JD Edwards Enterprise One Gıda Çözümü,
Oracle JD Edwards Enterprise One Doğrudan Satış Çözümü,
Oracle JD Edwards Enterprise One İlaç Çözümü

Banka Entegrasyonu
Depo Entegrasyonu
Web üzerinden Satış Sipariş Entegrasyonu
Web üzerinden Kredi Kartı ile Ödeme Entegrasyonu
Barkod Entegrasyonu

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM); insan, teknoloji ve iş süreçlerine yapılan çeşitli yatırımlarla müşteri ile bütün temas noktalarını birleştiren bir yaklaşım sunar.

ERA e-Fatura çözümünün esnek iş akış yönetimi sayesinde kurumun e-Fatura yönetimi yetki ve rol bazlı olarak adapte edilebilmektedir

ERA e-Deftre Lisans: ERA e-Defter uygulaması müşteriye kurum bazlı lisanslanır ve çözüm müşteri lokasyonunda kurulur.
ERA e-Defter Bulut: ERA e-Defter çözümü Bulut Sistem üzerinde bir alana kurulur kuruma verilecek kullanıcı yetkileri dahilinde uzaktan erişim ile e-Defter oluşturulur.

Ürünlerimiz

Tema Renk Seçenekleri